Niniejszym poświadcza się, że firma FLIZE GRES sp. z o. o., z siedziba w Kartuzach 83-300, Prokowo 3, wykonała dla Aplitt Sp z o. o. – w uzgodnionym terminie kompleksowe prace remontowo – wykończeniowe, wolnostojącego budynku biurowego zlokalizowanego w Gdańsku.

Projekt został wykonany rzetelnie, terminowo i profesjonalnie zgodnie z ustalonym zakresem i harmonogramem.

Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu wykonanych robót. Na pochwałę, bez wątpienia zasługuje bardzo dobra organizacja pracy i utrzymanie czystości na terenie budowy, oraz zaplecze sprzętowo-maszynowe, którym firma dysponuje. W tym miejscu warto podkreślić wzorowe podejście do zleceniodawcy, umiejętność słuchania i zrozumienia a następnie realizacja oczekiwań.

Zlecenie prac firmie FLIZE było zdecydowanie trafnym wyborem, toteż z przyjemnością możemy zarekomendować ten podmiot jako rzetelnego i fachowego partnera w biznesie. Firmę FLIZE GRES sp. z o. o., możemy polecić jako doświadczonego i sprawdzonego partnera w zakresie usług remontowo – budowlanych.

Warty podkreślenia jest również fakt, iż firma FLIZE GRES sp. z o. o., dysponuje sprawną ekipą budowlaną wykonującą pełen zakres prac budowlanych, oraz współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami usług branży budowlanej, a także dostawcami sprawdzonych materiałów budowlanych i instalacji i systemów budynkowych.

Podobne wpisy