firma remont1

Remonty firm i budynków użyteczności publicznej

Nasza firma koncentruje się nie tylko na samych pracach budowlanych, ale tworzymy także kosztorysy remontowe przygotowywane przez naszych specjalistów. Podobnie użyteczne może być wykonanie kosztorysu remontu frimy, hasli szkoły czy urzędu.. Gwarantujemy, że wykorzystamy tylko tyle materiału, ile będzie potrzebne. Jako generalny wykonawca zapewniamy, że koszty prac się nie zwiększą.

Remont budynków użyteczności publicznej, podobnie jak remont sali gimnastycznej, wykonujemy sprawnie i szybko dzięki własnym ekipom budowlanym, co gwarantuje szybkie udostępnienie tych miejsc uczniom oraz interesantom. Krótszy czas postoju oznacza dla inwestora mniejsze straty związane z szukaniem lokalu zastępczego i jego użytkowaniem.Wykonujemy także remonty szkół w czasie wakacji tak, by zdążyć przed rozpoczęciem roku szkolnego. Możliwy jest także remont szkoły w trakcie roku szkolnego z zapewnieniem uczniom dostępu do czynnych sal. Remonty innych placówek oświatowych, w szczególności remont parkietu sali gimnastycznej czy też rozbudowa sali gimnastycznej, także nie stanowią dla nas żadnego problemu. Zajmujemy się również kompleksowymi remontami szkół, firm, biurowców oraz różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej.


Kompleksowe
i z pomysłem

Po naszym remoncie masz biuro jak nowe. Dobrze wykonany remont to wyższy standard Twojego budynku.

Nasza firma podejmuje się szeroko zakrojonych remontów oraz budowy nowych obiektów użyteczności publicznej lub biur dla firm. Posiadamy również doświadczenie we wznoszeniu i remontach hal przemysłowych: magazynowych, produkcyjnych itd. Zajemiemy się również projektem i wizualizacją.

Remonty przemysłowe, w szczególności remonty hal produkcyjnych i magazynowych, pozwalają wykorzystać w pełni potencjał budynku pod kątem produkcji nowych elementów. Koszt remontu hali szybko zwraca się inwestorowi dzięki możliwości postawienia nowej linii produkcyjnej lub stanowisk z maszynami. Do tego jednak nierzadko potrzebne są pewne zmiany w instalacji elektrycznej, oświetleniu oraz inne prace remontowe.

Kompleksowy remont firmy obejmuje także remonty biur. Nowe stanowiska dla pracowników, odświeżenie wyglądu i wyższy prestiż w czasie przyjmowania klientów to główne korzyści związane z taką inwestycją. Koszty remontu biura podajemy już na początku, tworząc specjalny kosztorys. Możliwy jest także remont biura w godzinach pracy, z udostępnieniem czynnych pomieszczeń pracownikom. Pozwala to na kontynuowanie działalności w czasie, gdy trwa rozbudowa firmy.

Remont biurowca, jak i remonty przemysłowe w Trójmieście, to duże przedsięwzięcie i warto je powierzyć jednemu generalnemu wykonawcy. Wtedy terminowość wykonywania poszczególnych etapów oraz jakość usług jest najwyższa. Korzystając z naszej oferty, remont firmy będzie trwał krótko, a wszystkie prace wykonają nasze wyspecjalizowane załogi.

Jeśli potrzebne są remonty hal magazynowych – zadzwoń do nas, a przedstawimy szczegóły wykonania takiej inwestycji. Na podstawie wizyty na miejscu stworzymy kosztorys oraz przybliżony harmonogram prac. W ten sposób remont hali w Trójmieście nie będzie stanowił dla Ciebie żadnego problemu – zajmiemy się tym my.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Telefon

58 710 77 27

Adres e-mail

poczta@flize-gres.pl

Skontaktuj się z Nami!

    home spa video logo