flizegres arkonska

Remonty budynków komercyjnych oraz użyteczności publicznej

Jesteśmy generalnym wykonawcą z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku polskim i europejskim. Setki zakończonych inwestycji umieszczają Nas na czele pomorskich wykonawców. Zakres naszej oferty obejmuje nie tylko duże inwestycje, które realizujemy jako generalny wykonawca, ale również remonty i adaptacje. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnej i terminowej firmy, której chcecie powierzyć wykonanie prac remontowych i wykończeniowych to dobrze trafiliście. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie. Zajmujemy się pełną koordynacją całej inwestycji. Począwszy od przygotowania projektu, wizualizacji i kosztorysu, przez zakup materiałów na pełnym zakresie prac wykonawczych kończąc. Zajmujemy się zarówno remontami pod klucz, jak i kompleksowym wykończeniem wnętrz nowych obiektów.

Do każdego zlecenia mamy indywidualne podejście, zapewniamy doradztwo i pełną kontrolę nad procesem realizacyjnym. Aktualny postęp prac, a także nowe pomysły na bieżąco raportujemy, zachowując pełną przejrzystość działań i kontrolę nad budżetem. Dzięki temu odciążamy Naszych klientów. Jeśli nie chcą, nie muszą angażować się na żadnym etapie wykonywanych inwestycji. Pozwalając im skupić się na tym co najważniejsze, czyli prowadzeniu własnej firmy. Najważniejsza dla nas jest dobrze wykonana praca i satysfakcja Klienta.

Remonty Biur

Biuro jest wizytówka firmy, dlatego należy dbać o jego prezentację. Dobrze przemyślany projekt sprawi, że Klienci będą bardziej zadowoleni z obsługi, a pracownikom zapewni się lepszą atmosferę pracy. Dlatego projektując biuro należy zadbać nie tylko o aspekt estetyczny, ale również funkcjonalny. Zajmujemy się kompleksowym adaptowaniem i wykańczaniem powierzchni w nowych lokalach oraz remontami istniejących. Oferujemy pełen zakres prac łącznie z wyposażeniem. Wykonujemy również usługę fit-out’u, czyli możliwie najbardziej ergonomicznego zagospodarowania przestrzeni biurowej. Zarówno dla Klientów, jak i pracowników. Nasza ekipa zadba, aby Państwa biuro było zarówno spójne i satysfakcjonujące pod kątem designu, ale i maksymalnie funkcjonalne oraz dostosowane do potrzeb wszystkich użytkowników.

Remonty Biur
flizegres arkonska

Wykończenie lokali usługowych

Odpowiednio wykończony lokal to już połowa sukcesu Twojej firmy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego oferujemy kompleksowe wykończenie lokali usługowych takich jak przychodnie, kliniki, lokale gastronomiczne, sklepy, kawiarnie i restauracje. Zajmujemy się zarówno realizacją wykonaniem i adaptacją indywidualnego projektu, jak i nadanego przez sieć franczyzową. Efekt sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających inwestorów. 

Remonty obiektów użyteczności publicznej

Realizacje związane z remontowaniem i adaptacjami obiektów użyteczności publicznej to jedna z naszych specjalności. Zajmujemy się wszystkimi realizacjami z Nimi związanymi. Od budowy przez remonty i adaptacje. Niezależnie, czy to szkoły, uczelnie, budynki administracji publicznej, urzędy, banki, centra sportu i rekreacji czy obiekty przemysłowe. Sprostamy wymaganiom każdego inwestora. Posiadamy doświadczoną kadrę i wiele ekip budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo i terminowo wykonać wszystkie zlecone prace.

Remonty obiektów użyteczności publicznej
flize gres villa szczesc boze

Renowacje zabytków

Budynki wpisane do rejestru zabytków liczące po kilkadziesiąt lub kilkaset lat wymagają regularnych prac. Wiemy, jak ważne jest dla właścicieli i zarządców tych obiektów znalezienie odpowiedniego, rzetelnego i dokładnego wykonawcy. Prace przy nich wymagają nie tylko uzyskania pozwolenia i nadzoru konserwatora zabytków, ale również odpowiednich procedur. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na polu budownictwa zabytkowego. Spośród konkurencji wyróżnia nas doświadczona kadra, posiadanie własnego specjalistycznego sprzętu i indywidualne podejście do każdej inwestycji. Oferujemy usługi zarówno remontów, renowacji, odtwarzania jak i konserwacji obiektów zabytkowych. Zajmujemy się obiektami naziemnymi o charakterze sakralnym i użytkowym. Podejmujemy się renowacji kościołów, dworków, obiektów przemysłowych i innych. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i zadowolenie z usługi.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Lub napisz wiadomość przez formularz:

    home spa video logo