projektowanie wykanczanie wnetrz gdansk trojmiasto

Projektujemy wymarzone wnętrza

Projektowanie i wykończenie wnętrz ze smakiem

Przestrzeń, w której żyjemy wpływa na każdy aspekt naszego życia. Dobrze zaprojektowane i wykonane wnętrza zapewniają nie tylko lepszą użytkowość przestrzeni, ale są również kluczem do lepszego samopoczucia nas samych. We Flize Gres projektujemy wnętrza spersonalizowane pod gusta i potrzeby Naszych klientów.

Zajmujemy się kompleksową realizacją powierzonych zleceń. Oznacza to, że możecie nam Państwo powierzyć nie tylko wykonanie projektu wnętrz, ale również jego wykonanie pod klucz. Dzięki temu nie muszą się Państwo przejmować ani zakupem materiałów, ani umawianiem i terminowością podwykonawców. Wszystko zostaje na naszej głowie.

Realizujemy zlecenia na wykonanie całych obiektów oraz cząstkowe na konkretne pomieszczenia. Zarówno dla odbiorców prywatnych jak i komercyjnych.

Rozpoznanie potrzeb Klienta i przygotowanie projektu wnętrz

Każdy projekt wnętrza rozpoczynamy od gruntownego rozpoznania potrzeb Klienta. Nie każdy wie od razu czego chce, lub nie potrafi tego wytłumaczyć. Łatwo też pominąć jakiś detal, który później może okazać się niezbędny. Dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy jak temu zaradzić. Przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb Klienta tak, aby finalnie gotowy projekt nie tylko spełniał je wszystkie, ale również powalał wizualnie i użytkowo.

Przygotowujemy dwie lub trzy koncepcje układu funkcjonalnego. Na podstawie Państwa propozycji i uwag wprowadzamy zmiany w efekcie czego otrzymujemy gotowy konspekt. Następnie nasi projektanci przygotowują wizualizacje w 3D. Na tym etapie wspólnie dobieramy styl i kolorystykę wnętrz oraz ich finalny wygląd. Po akceptacji przystępujemy do przygotowania dokumentacji.

projektowanie wykanczanie wnetrz gdansk trojmiasto
projektowanie wykanczanie wnetrz gdansk trojmiasto

Dokumentacja techniczna i kosztorys

Po akceptacji projektu zabieramy się za przygotowanie dokładnej dokumentacji technicznej i kosztorysu. Przygotowujemy szczegółowy projekt wykonawczy zawierający rysunki, rzuty, przekroje i dane techniczne. Znajdzie się tam wszystko, co potrzebne. Od rozmieszczenia punktów instalacji elektrycznej oświetleniowej i wodno-kanalizacyjnej. Przez rysunki obejmujące cały projekt. Po listę wyposażenia do kupienia wraz z dokładną specyfikacją do mebli na zamówienie.

Po sporządzeniu dokumentacji tworzymy do niej pełny kosztorys obejmujący wyposażenie oraz wykończenie pod klucz.

Wykończenie wnętrza pod klucz

Zlecając nam pracę możecie Państwo zamówić nie tylko sam projekt, ale również jego realizację. Dbamy o to, żeby wizualizacja przełożyła się idealnie na finalny efekt. Zajmujemy się kompleksowo wszystkim, łącznie z zakupem materiału. Podczas całego procesu realizacji oferujemy Naszym klientom stały kontakt i raportowanie z przebiegu prac. Zapewnia to Zleceniodawcy spokój i bezpieczeństwo.

Od ponad 20 lat prężnie rozwijamy na Trójmiejskim rynku budowlanym. Nasze doświadczenie zbieraliśmy realizując inwestycje na całym świecie. Zatrudniamy wielu doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, od projektantów i architektów przez kierowników budowy po pracowników fizycznych. Posiadamy również własny park maszynowy. Połączenie tego wszystkiego zapewnia, że wyróżniamy się na tle konkurencji. Płynna wymiana informacji i pomysłów pomiędzy działami gwarantuje zaprojektowanie i wykonanie nietuzinkowych wnętrz cechujących się funkcjonalnością i stylem. Kilka pracujących równolegle ekip i własny sprzęt zapewniają niezależność oraz pozwalają na szybkie i terminowe zakończenie prac.

projektowanie wykanczanie wnetrz gdansk trojmiasto

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Lub napisz wiadomość przez formularz:

    home spa video logo