ofirmie 1

Dlaczego
FLIZE-GRES?

Istniejąca od 1999 roku firma budowlana Flize-Gres jest dziś najbardziej rozpoznawanym generalnym wykonawcą w Trójmieście. Jest to wynik setek zakończonych sukcesem inwestycji: ogólnobudowlanych, drogowych oraz sieciowych.

Posiadamy ogromne zaplecze logistyczno-magazynowe, co pozwala Nam wykonywać wszystkie prace terminowo i na ustalonych warunkach.

Własny park maszynowy oraz kilkanaście profesjonalnych brygad  umożliwia elastyczne podejście do wykonywanych inwestycji. Własna produkcja prefabrykatów i mieszanek betonowych sprawia, że nasza firma jest nie tylko solidna i terminowa, ale także konkurencyjna cenowo.

Potencjał finansowy i logistyczny wraz z doświadczonymi zespołami realizacyjnymi umożliwia nam wykonanie każdej inwestycji zgodnie z najtrudniejszymi do zrealizowania wymaganiami Inwestorów.

Co wyróżnia FLIZE-GRES w Gdańsku lub Gdyni?

Nasza firma budowlana jest unikalna na terenie całego Trójmiasta. Dlaczego? Charakteryzujemy się bezbłędnością i dokładnością. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i priorytetowo.

Wszechstronność naszych ekip budowlanych

Doświadczenie oraz ciągłe doszkalanie powoduje, że Nasi specjaliści są w stanie wykonać każdą usługę budowlaną, na każdym etapie budowy.

Szybkie formalności

Załatwianie wszystkich dokumentów może trwać bardzo długo. Zostaw tę pracę nam. Dzięki posiadanemu doświadczeniu skrócimy czas załatwiania formalności do minimum. Zajmujemy się również dokumentacją przetargową

Otwarci na każde zadanie

Realizujemy inwestycje każdego kalibru. Niezależnie czy to domy jednorodzinne, inwestycje drogowe, budynku użyteczności publicznej, renowacje zabytków, czy całe osiedla.

Kompleksowe usługi

U nas masz gwarancję utrzymania budżetu oraz terminów w systemie „projektuj i buduj”. Kompleksowa usługa to pewność, że wszystko zostanie wykonane rzetelnie i terminowo.

flizegres

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Telefon

58 710 77 27

Adres e-mail

poczta@flize-gres.pl

Skontaktuj się z Nami!

    home spa video logo