budowa schronu

Niepewne czasy tworzą wielkich ludzi i bezpieczne schrony

Bezpieczeństwo nie ma ceny – zbuduj z nami schron dla siebie i swojej rodziny

Budowane przez Nas schrony to odpowiedź na zapotrzebowanie Polskiego rynku. Wielu prywatnych inwestorów poszukuje sposobu na zabezpieczenie siebie, swojej rodziny oraz mienia. Świetnym sposobem na to jest budowa przydomowego schronu. Jest to idealne zabezpieczenie w przypadku zagrożenia życia w postaci napadu, wojny, niesprzyjających warunków pogodowych, katastrofy ekologicznej, pożaru domu czy skażenia radiologicznego.

Budujemy obiekty pod klucz z pełnym wyposażeniem elektrycznym, hydraulicznym, telekomunikacyjnym, grzewczym i przeciwpożarowym. Na zasilaniu awaryjnym zapewniają pełną niezależność przed światem zewnętrznym. Mogą zapewnić 4 osobowej rodzinie byt w warunkach zbliżonych do domowych przez nawet 90 dni. Realizujemy zlecenia na budowę zarówno dla osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Luksusowy schron przyda się także w spokojnych czasach

Prywatny schron nie musi być wykorzystywany tylko w razie zagrożenia życia. Możesz w nim spokojnie prowadzić swoją działalność lub pracę zdalną. Doskonale sprawdza się także przy pracach badawczych czy artystycznych, które muszą się odbywać w pełnej ciszy lub w izolacji od warunków zewnętrznych. W końcu w schronie można gromadzić także ważną dokumentację oraz inne wartościowe dobra – chroniąc je w ten sposób zarówno przez kradzieżą jak i czynnikami pogodowymi.

Nowoczesne schrony w niczym nie przypominają tych budowanych w ubiegłym wieku. Zespół naszych projektantów zadba, by projekt spełniał wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki nowoczesnej technologii wnętrza możesz zaadaptować do swoich indywidualnych potrzeb tak, by zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie nie odbiegały od przestrzeni domowej. Oczywiście z wyłączeniem okien.

budowa schronu
budowa schronu pod domem

Wyposażenie schronu

Nasz park maszynowy pozwala na budowę jednopoziomowych schronów o powierzchni od 50 do 1000 metrów kwadratowych z następującym wyposażeniem:

 • tunele, wejście i wyjście awaryjne,
 • urządzenie filtrowentylacyjne najwyższej klasy,
 • właz schodowy,
 • pancerne i wytrzymałe drzwi schronowe,
 • zawory przeciwwybuchowe o działaniu automatycznym,
 • agregat prądotwórczy, najczęściej wyposażony w silnik diesla, wraz z zapasem paliwa oraz systemem odprowadzania spalin,
 • akumulatory żelowe do systemów zasilanych niskim napięciem,
 • system zasilania awaryjnego,
 • zapasy żywności oraz wody (zarówno pitnej, jak i użytkowej).

Wejścia są kamuflowane poprzez stylizowanie ich na głazy, ściółkę, krzewy lub małą architekturę ogrodową. Aby dostać się do środka, musisz użyć systemu kontroli dostępu (szyfratora czy czytnika linii papilarnych).

Zaufaj specjalistom

Posiadamy wieloletnie ponad 20 letnie doświadczenie na trójmiejskim i ogólnopolskim rynku budowlanym. Ze względu na zapotrzebowanie, w 2018 roku uzyskaliśmy niezbędną koncesję i poszerzyliśmy naszą ofertę o budowę luksusowych schronów. Posiadamy wysoko wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę, która zrealizowała już dziesiątki podobnych inwestycji, wiele ekip wykonawczych oraz własny park maszynowy. To wszystko pozwala nam na szybkie i terminowe realizacje powierzonych inwestycji.

Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie i zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym kroku realizowanej inwestycji od uzyskania pozwolenia na budowę po testowanie obiektu.

koncesja schron

Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia strony:

www.schron.biz

budowa schronu

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Lub napisz wiadomość przez formularz:

  home spa video logo