domy projekty

Projekt z doświadczeniem: estetyka, funkcjonalność i komfort

Projektujemy patrząc w przyszłość

Wybór projektu jest jednym z najważniejszych kroków przy każdej budowie – w tym momencie zapada decyzja o ostatecznym wyglądzie budynku, rozmieszczeniu pomieszczeń oraz ich przeznaczeniu. Warto powierzyć to zadanie doświadczonej ekipie, która chętnie podpowie Ci, jakie rozwiązania sprawdzą się w Twoim przypadku.

Jako generalny wykonawca zatrudniamy szereg specjalistów: architektów, dekoratorów, konstruktorów, kierowników budowy, rzeczoznawców i wielu innych. Wszyscy oni pracują razem wymieniając się doświadczeniem i pomysłami. Pozwala nam to na szersze spojrzenie na projektowane obiekty i stworzenie unikalnych, energooszczędnych konstrukcji zgodnych z najnowszymi trendami.

Projektujemy budynki każdego typu zarówno dla odbiorców prywatnych jak i komercyjnych. Budynki jedno i wielorodzinne, zespoły mieszkaniowe, obiekty turystyczne i inne. Dla działalności komercyjnej dodatkowo oferujemy projekty w zakresie obiektów kubaturowych, specjalistycznych, infrastrukturalnych, drogowych, sportowych, hal, biurowców czy użyteczności publicznej.

W ramach opracowania projektu oferujemy:

  • spotkanie z klientem i wykonanie indywidualnej koncepcji,
  • zlecenie wykonania badań geologicznych,
  • stworzenie projektu indywidualnego lub adaptacja projektu gotowego,
  • uzyskanie pozwolenia na budowę domu wraz ze wszystkimi instalacjami,
  • udostępniamy niezarejestrowany dziennik budowy oraz tablicę informacyjną.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!

Lub napisz wiadomość przez formularz:

    home spa video logo