dom projekty

Projekt z doświadczeniem: estetyka, funkcjonalność i komfort

Projektujemy patrząc w przyszłość

Wybór projektu jest jednym z najważniejszych kroków w budowie własnego domu – w tym momencie zapada decyzja o ostatecznym wyglądzie budynku, rozmieszczeniu pomieszczeń oraz ich przeznaczeniu. Warto powierzyć to zadanie doświadczonej ekipie, która chętnie podpowie Ci, jakie rozwiązania sprawdzą się w Twoim przypadku.

Nasza firma zaczyna od stworzenia bezpłatnej, indywidualnej koncepcji domu – na tym etapie powiesz nam, jak powinien wyglądać dom Twoich marzeń. Jednocześnie zlecamy wykonanie badań geologicznych, które będą podstawą wyboru możliwych do realizacji projektów typowych. Jeśli w naszej bazie nie znajdzie się projekt spełniający Twoje wymagania, stworzymy projekt indywidualny.

W ramach opracowania projektu oferujemy:

  • spotkanie z klientem i wykonanie indywidualnej koncepcji domu,
  • zlecenie wykonania badań geologicznych,
  • stworzenie projektu indywidualnego lub adaptacja projektu gotowego,
  • uzyskanie pozwolenia na budowę domu wraz ze wszystkimi instalacjami,
  • udostępniamy niezarejestrowany dziennik budowy oraz tablicę informacyjną.

Jako generalni wykonawcy zajmujemy się pracami ziemnymi oraz stawianiem budynku. Po zakończeniu wszystkich prac dostarczymy Ci klucze do gotowego domu z ogrodzeniem, ogrodem i wyposażeniem wnętrz.

biuro projektowe

Aranżacja wnętrz wymaga rozległej wiedzy na temat funkcjonalnego wykorzystania różnych materiałów wykończeniowych. Jednak do pełni sukcesu potrzebna jest też kreatywność, wyczucie i znajomość trendów. Z tego powodu nasi specjaliści regularnie przechodzą kursy i szkolenia, by być na bieżąco w aspekcie projektowania wnętrz.

Nasi architekci oraz dekoratorzy wnętrz skupiają się przede wszystkim na Tobie. Znajomość wszystkich nowości oraz aktualnych trendów w branży architektonicznej oraz dekoratorskiej – zarówno w okolicach Trójmiasta, jak i w innych państwach świata – to wszystko stanowi tylko materiał, z którego tworzymy idealny projekt skrojony pod Twoje gusta i wizje. Niepowtarzalne propozycje, niezwykle funkcjonalne i estetyczne, są przede wszystkim efektem rozmów z naszymi Klientami i poznawaniem ich potrzeb.

Nasze wnętrza mogą swoim wyglądem nawiązywać do wystroju klasycznego, nowoczesnego, minimalistycznego czy skandynawskiego. Jako profesjonaliści w branży dekoratorskiej, nie mamy też problemu z tworzeniem własnych aranżacji, inspirowanych jedynie aktualnymi trendami, ale dostosowanymi do Twoich potrzeb.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Telefon

58 710 77 27

Adres e-mail

poczta@flize-gres.pl

Skontaktuj się z Nami!

    home spa video logo