dom wnetrza

Wnętrze Twojego domu jest odbiciem wnętrza Twojej duszy

Skorzystaj z naszych „Aranżacji ze Smakiem”

Dobrze zaprojektowane wnętrze musi być komfortowe i funkcjonalne; istotna jest także estetyka poszczególnych pomieszczeń i ich dopasowanie do charakteru domowników. Na pierwszy rzut oka wydaje się to całkiem prostym zadaniem, jednak bardzo łatwo popełnić błąd… Z tego powodu aranżacją wnętrz zajmują się głównie doświadczeni architekci z odpowiednią wiedzą w tym zakresie.

Aby w zaprojektowanych przez nas wnętrzach mieszkało Ci się komfortowo, zajmiemy się:

 • Dokładnym rozplanowaniem układu przestrzennego. Bierzemy tu pod uwagę funkcje sąsiadujących ze sobą pomieszczeń, unikając negatywnych skutków takiego sąsiedztwa; jednocześnie możemy zoptymalizować przebieg instalacji w budynku;
 • Nadamy pomieszczeniom indywidualnego charakteru, dopasowanego do przyszłych domowników. Na tym etapie istotne jest zrozumienie stylów wystroju wnętrz;
 • Styl jest jedynie wyznacznikiem w doborze umeblowania, dlatego należy zachować także dobry smak. Wybór musi być dokładnie dopasowany do gustu i preferencji domowników.

Tymi sposobami sprawiamy, że wybudowane przez nas budynki mają własny, indywidualny charakter. Na tym etapie wnętrza zyskują ciepło i przytulność, co stanowi ukoronowanie naszej pracy jako generalnego wykonawcy całej budowy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Aranżacja wnętrz to element codziennego życia współczesnego człowieka. Przestrzeń, w której żyjemy, w której pracujemy, w której funkcjonujemy każdego dnia ma istotny wpływ na nasze samopoczucie. Jako doświadczeni architekci mamy tego świadomość.

 • Dokładnie rozplanowujemy układ przestrzenny uwzględniając przeznaczenie obiektu i pomieszczeń
 • Na etapie kreacji estetycznej staramy się nadawać powstającym przestrzeniom indywidualne cechy
 • Lokale mieszkalne dopasowujemy do gustu i preferencji domowników
 • Przy aranżacji wnętrz komercyjnych wzmacniamy komunikację głównego przekazu kierowanego do docelowej grupy odbiorców

ARCHITEKT WNĘTRZ: GDAŃSK, SOPOT, GDYNIA

Skontaktuj się po darmową wycenę

DOŚWIADCZONY ARCHITEKT WNĘTRZ

Oddajemy do Twojej dyspozycji nasz zespół profesjonalistów i projektantów, aby zrealizowali Twoje marzenia o pięknym domu i ogrodzie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli przygotować, specjalnie dla Ciebie, wymarzoną aranżację wnętrz, którą przedstawimy w wizualizacji 3D. Sam projekt wnętrza to za mało? Zapewnimy Ci profesjonalną obsługę od aranżacji Twojego wnętrza, aż po wykończenie pod klucz. Nasza profesjonalna firma budowlana nie boi się wyzwań. Obsługujemy Gdańsk, Gdynie, Sopot. Również poza Trójmiastem jesteśmy w stanie zrealizować nasze usługi budowlane w dowolnym miejscu w Polsce.

1069847027
aran acja wnetrz2 orig

ARANŻACJA WNĘTRZ W TRÓJMIEŚCIE

Wsłuchujemy się w potrzeby, kreujemy indywidualne rozwiązania. Korzystając z posiadanej wiedzy, bazując na kreatywności i bogatej w różne doświadczenia realizacyjne praktyce tworzymy wyjątkowe projekty wnętrz. Ich unikalny charakter wynika z pełnej personalizacji. Każdą aranżację tworzymy w oparciu o indywidualne ustalenia z Inwestorem. Projektowanie wnętrz rozumiemy jako proces, w którym my, projektanci i architekci wnętrz możemy zaproponować znacznie więcej niż tylko kreację funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni. Staramy się nadawać tworzonym przestrzeniom unikalny klimat, kreować intymną przestrzeń, miejsce dla Ciebie.

WIZUALIZACJE 3D ARANŻACJI TRÓJMIASTO

Identyfikujemy potrzeby naszych Klientów, przygotowujemy różnorodne propozycje rozwiązań, tworzymy kompleksowe projekty wraz z kosztorysami realizacyjnymi. W drugiej fazie współpracy na życzenie klienta zapewniamy częściowy nadzór lub kompleksową obsługę wykonawczą oraz dostawę materiałów wykończeniowych w systemie „pod klucz”.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze projektowej i realizacyjnej. Skupiamy się na tworzeniu rozwiązań „szytych na miarę” potrzeb i oczekiwań naszych klientów zarówno jeśli chodzi o sam projekt jak i wsparcie na etapie jego wdrażania. Głównym polem naszej działalności jest projektowanie wnętrz mieszkań i apartamentów, domów, a także obiektów komercyjnych sklepów, biur, lokali usługowych.

5dc2cecde7639

Nasze biuro projektowe zdobywało doświadczenie w czasie aranżacji wnętrz w Sopocie, Gdyni czy Gdańsku. Jednak posiadamy też wiele inwestycji w pozostałych państwach Europy. Zajmujemy się tworzeniem pełnych projektów budynków, w czym jesteśmy prawdziwymi mistrzami. Jednak największy wpływ na estetykę ma wystrój wnętrz.

Wycena projektu budynku w Trójmieście to indywidualna sprawa – koszt zależny jest od zakresu opracowania, powierzchni oraz dokładnych wytycznych klienta.

Zaczynamy od projektów koncepcyjnych​

​Nie można od razu stworzyć idealnego projektu, dopasowanego do wszystkich wymagań Klienta. Wynika to ze złożoności całego procesu oraz interpretacji wytycznych. Wykonywane przez nas projekty wnętrza charakteryzują się pasją i kreatywnością, ale zanim je zrealizujemy – muszą one uzyskać Twoją aprobatę.

Dlatego pracę zaczynamy od projektu koncepcyjnego, który obejmuje:

 • badanie lokalizacji oraz warunków zabudowy czy miejscowego planu zagospodarowania,
 • opracowanie koncepcji wraz z rzutami budynku i elewacji, przekrojami czy zestawieniem powierzchni poszczególnych pomieszczeń,
 • realistyczną wizualizację, ułatwiającą ocenę potencjalnego efektu końcowego projektu,
 • wykonanie mapy do celów projektowych,
 • opracowanie badań geologicznych,
 • załatwienie formalności wraz z uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy.
5dc2ced12b9b1
5dc2ced192227

ARANŻACJE I PROJEKTY WNĘTRZ

Natomiast projekt dotyczący wnętrza budynku obejmuje:

 • projekt aranżacji wraz z realistycznymi wizualizacjami,
 • rzuty poszczególnych pomieszczeń z przedstawieniem rozwiązań funkcjonalnych wnętrz,
 • osobny rzut z rozmieszczeniem oświetlenia i sieci elektrycznej,
 • rzuty sufitów podwieszanych,
 • kolorystykę ścian i sufitów,
 • kłady ścian,
 • meble do zabudowy, balustrady i przeszklenia – w postaci indywidualnych projektów do realizacji,
 • spis materiałów, tkanin, tapet oraz kolorystyki wraz z podaniem potrzebnej ilości.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Telefon

58 710 77 27

Adres e-mail

poczta@flize-gres.pl

Skontaktuj się z Nami!

  home spa video logo