pomorscy pracodawcy roku 2022

Uczestniczyliśmy na Gali Evening Pracodawców Pomorza

Z zaszczytem informujemy, że nasza firma, Flize Gres, miała okazję uczestniczyć w uroczystym wydarzeniu – Gali Evening Pracodawców Pomorza, organizowanej przez portal Trojmiasto.pl. Nasz prezes, Kamil Lejkowski, reprezentował Flize Gres na tym wyjątkowym spotkaniu biznesu, władz państwowych, samorządowych oraz przedstawicieli świata nauki i kultury.

Gala Evening „Pracodawców Pomorza” to doroczne spotkanie celebrowane przez Pracodawców Pomorza, największą i najstarszą pomorską organizację zrzeszającą firmy o różnym profilu działalności, formie własności i wielkości. Przez całą noc, uczestnicy mieli okazję wymienić doświadczenia, nawiązać nowe kontakty biznesowe i cieszyć się wyjątkową atmosferą kolacji, muzyki i tańca.

Konkurs „Pomorski Pracodawca Roku”, jak wskazuje Zbigniew Canowiecki, prezydent Pracodawców Pomorza, to wydarzenie promujące firmy, które osiągając planowane wyniki ekonomiczno-gospodarcze, przestrzegają zasad etyki i odpowiedzialności społecznej, a także inwestują w kapitał ludzki. Konkurs jest rozstrzygany w czterech kategoriach, od mikroprzedsiębiorstw do dużych firm zatrudniających ponad 250 osób.

Wszystkie nagrodzone firmy zasługują na uznanie i gratulacje. Web24.com.pl, ATM Lighting, Iglotex i Northvolt Systems Poland zostały docenione za swoje osiągnięcia w poszczególnych kategoriach. Specjalne wyróżnienie, Złoty Oxer, trafiło do twórców firmy Satel, którzy swoją determinacją i konsekwencją zbudowali skuteczną i innowacyjną markę.

Przyznano także nagrody specjalne, takie jak Primum Cooperatio dla prof. dr. hab. inż. Henryka Krawczyka, twórcy szkoły naukowej z zakresu informatyki na Politechnice Gdańskiej, czy Porta in Posterum dla Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego InvestGda za wspieranie wzrostu gospodarczego regionu i rozwoju przedsiębiorczości.

Flize Gres, jako generalny wykonawca robót budowlanych, jest zaszczycony możliwością uczestnictwa w tak prestiżowym wydarzeniu. Podobnie jak zwycięzcy konkursu, my również dążymy do osiągnięcia silnej pozycji na rynkach międzynarodowych, nie zapominając o naszych korzeniach. Jesteśmy dumni z naszych wyników gospodarczych i jesteśmy firmą, dla której pojęcie „społecznej odpowiedzialności biznesu” jest naturalnym, intuicyjnym sposobem na mądre zarządzanie.

Spotkanie było nie tylko okazją do celebrowania sukcesów, ale również do refleksji nad tym, co czyni firmę godną naśladowania. Dla nas, w Flize Gres, te wartości to uczciwość, gotowość do współpracy i troska o naszych pracowników. Głęboko wierzymy, że właśnie takie podejście jest kluczem do naszego dotychczasowego i przyszłego sukcesu.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczestniczenia w Gali Evening Pracodawców Pomorza i z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia, które będą okazją do świętowania i promowania godnej naśladowania przedsiębiorczości.

Podobne wpisy